Biz Kimiz

30 yılı aşkın bir süredir bu verimli topraklarda hizmet veriyoruz

30 yılı aşkın bir süredir siz değerli hayırseverlere adak satışı ve kurban satışı konusunda hizmet vermektedir. Bu 30 yılın 25 yılı İstanbul’un değişik yerlerinde adak ve kurbanlık satarak, son 15 yıllık zamanda ise şirketleşerek beylikdüzünde  bulunan AB standartlarındaki tesislerimizi yarattık. Beylikdüzü Adak Kurban satış merkezi  AB standartlarındaki adak ve kurban teşhir ve kesimhanelerimizde yılın 365 günü 24 saat hizmet verilmektedir.

Ve son bir yıldır da internet üzerinden adak ve kurban satışı yapmaya başlamış bulunuyoruz. Öncelikli olarak siz saygıdeğer hayırseverlere yapacakları hayırlarında bir vesile olabilirsek ne mutlu bize. Adak ve kurban satışı hem hijyen açısından hem de zaman açısından önemlidir ve biz Beylikdüzü adak kurban olarak bunun farkındayız. Teknolojinin bize sunmuş olduğu her türlü iletişim aracından faydalanmayı günümüz metropol kültürü zorunlu kılmaktadır.

Beylikdüzü Adak Kurban olarak gerek istanbulda bulunan  tesisimizde direk satışlarla, telefonla hayırseverlere ayrıca bir yıldır açılan internet sitemiz  aracılığı ile internet üzerinden bize e-mail atan değerli hayırseverlere de internet üzerinden ulaşarak yapmak istedikleri hayırları en kısa sürede yerine getirmeye çalışmaktayız.

Tesisimizden Bilgiler

Tesisimiz 1.800 mt. büyüklüğünde olup siz saygıdeğer müşterilerimizin hizmetinde olduğumuzu hatırlatarak. Beylikdüzü adak kurban olarak siz saygıdeğer müşterilerimizin hizmetindeyiz.

  • Tesisimizde 24 saat açık hizmet verilmektedir .
  • Tüm Kredi Kartları geçerlidir . İslami usullere göre kesim yapılır.
  • Ayrca Belediye Aşevine Makbuzlu Bağış yapabilirsiniz .
  • Ücretsiz Kesim
  • Ücretsiz Peketleme

Whatsapp
Whatsapp
Hoşgeldiniz Adak Kurban Fiyatları hakkında bilgi almak ister misiniz?