İslami Şartlara Uygun Kesimimizle, Geniş Alanımız ve Kusursuz Hizmetimizle, Ekibimiz ve Çifliğimiz Hizmetinize Hazırdır!

Tesisimizdeki Tüm Kurbanlıklar yerli Olup, Kurban bayramında kurbanlık almak için pazarlarda kurulan çadırları tek tek gezip aramaya , aldıktan sonra da kesecek yer araştırmanıza gerek yok. 25 yılın vermiş olduğu deneyimlerle Size bu hizmetleri geniş, Kapalı ve Hijyenik Kesim Alanımızda tecrübeli Kasaplarımızla veriyoruz.

Büyükbaş hayvan kesmek için grubunuz yoksa grupta oluşturuyoruz. Kurbanlığınızı istediğiniz şekilde kesip parçalayıp paketleyip size teslim ediyoruz. % 100 Doğal Beslenme Tamamen doğal besi yemleri verilmiş olup iğne, küspe ve benzeri maddeler kesinlikle verilmemiştir.

Çevreye Duyarlı Derilerinizi  istediğiniz hayır kurumuna bağışlıyoruz.

Çevre temizliği ve ekolojik dengenin korunması için gerekli tedbirlerimizi aldık. İslami Koşullara Uygun Kesim Kesilecek kurbana acı çektirmeden işin ehli kesim ekibi tarafından modern ve hijyenik mezbahanemizde kesim işlemi süratli bir şekilde yerine getirilmektedir.

Nakliye Hizmeti Dilerseniz ücretsiz müşteri servisimiz ile kurbanlıkları görmeye gidebilirsiniz. telefonla sipariş ettiğiniz kurbanlıkları İstanbulun heryerine ücretsiz teslim ediyoruz.

Kurbanlıklar Ve Adaklar Hakkında Fiyat Bilgisi Almak İçin

Whatsapp
Adak Kurban fiyatı almak için tıklayın.
Hoşgeldiniz👋
Size Nasıl Yardımcı olabilirim?