Bizi Tanıyın

Firma Hikayemiz

25 yıllık deneyim ve tecrübemizle hizmetlerimize devam etmekteyiz . Kurban kesmenin bütün zorluklarını bizimle aşın…

25 yılı aşkın bir süredir siz değerli hayırseverlere adak satışı ve kurban satışı konusunda hizmet vermektedir. Bu 25 yılın 20 yılı İstanbul’un değişik yerlerinde adak ve kurbanlık satarak, son 10 yıllık zamanda ise şirketleşerek Beylikdüzünde bulunan AB standartlarındaki tesislerimizi yarattık. Beylikdüzünde bulunan AB standartlarındaki adak ve kurban teşhir ve kesimhanelerimizde yılın 365 günü 24 saat hizmet verilmektedir.

Ve son bir yıldır da internet üzerinden adak ve kurban satışı yapmaya başlamış bulunuyoruz. Öncelikli olarak siz saygıdeğer hayırseverlere yapacakları hayırlarında bir vesile olabilirsek ne mutlu bize. Adak ve kurban satışı hem hijyen açısından hem de zaman açısından önemlidir ve biz Beylikdüzü Adak Kurban olarak bunun farkındayız. Teknolojinin bize sunmuş olduğu her türlü iletişim aracından faydalanmayı günümüz metropol kültürü zorunlu kılmaktadır.

Bizde Beylikdüzü Adak Kurban olarak gerek Beylikdüzü de bulunan iki tesisimizde direk satışlarla, gerek telefonla arayan ve faks çeken hayırseverlere telefonla ve faksla ve ayrıca bir yıldır açılan internet sitemiz  www.beylikduzuadak.com aracılığı ile internet üzerinden bize e-mail atan değerli hayırseverlere de internet üzerinden ulaşarak yapmak istedikleri hayırları en kısa sürede yerine getirmeye çalışmaktayız.

Tesisimizden Bilgiler

Tesisimiz 1.800 mt. büyüklüğünde olup siz saygıdeğer müşterilerimizin hizmetinde olduğumuzu hatırlatarak. Beylikdüzü adak kurban olarak siz saygıdeğer müşterilerimizin hizmetindeyiz.

– Tesisimizde 24 saat açık hizmet verilmektedir .

– Tüm Kredi Kartları geçerlidir . İslami usullere göre kesim yapılır.

– Ayrıca Beylikdüzü Belediyesi Aşevine Makbuzlu Bağış yapabilirsiniz .

İslami Usullere Uygun Kesim

Tesisimizdeki kesimlerin İslami usüllere uygun olarak kesim koşulları yerine getirilmektedir.

Canlı Hayvan Satışı

Canlı büyükbaş ve küçükbaş kurban satışı, kesim ve parçalama hizmeti de vermekteyiz.

7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 7 / 24 saat bize her türlü imkanlarla ulaşabilirsiniz

BİZDEN HABERLER

Kurbanlıklar Ve Adaklar Hakkında Fiyat Bilgisi Almak İçin

Whatsapp
Adak Kurban fiyatı almak için tıklayın.
Hoşgeldiniz👋
Size Nasıl Yardımcı olabilirim?