Beylikdüzü Adak Yerleri

Kurbanlık Çeşitleri

İstanbul Beylikdüzü ilçemizde tüm halka en kaliteli kurbanlık hayvan satışı ve kesimi hizmetleri veren Beylikdüzü adak kurban satış kesim merkezi olarak her konuda yardım alabilirsiniz. Firmamız modern kesim alanları ve dinlenme salonları ile sizlere en kaliteli hizmetlerini güven içinde vermektedir. Toptan canlı hayvan alımı ve satımı yapılan firmamızda her konuda detaylı olarak yarım alabilirsiniz. Her zaman yüksek kalite hizmetleri ile adından söz ettiren firmamızda kurban çeşitleri için en sağlıklı hayvanlara sahip olabilirsiniz. Adak kurban, adaklık kuzu, koç, koyun, dana, inek satışı, kesimi ve bağışı hizmetleri firmamız tarafından güven içinde verilmektedir. Ayrıca akika kurbanı satışı, kesimi ve bağışı için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Kurban Kesimi ve Satışı Fiyatları

Beylikdüzü adak kurban satış kesim merkezi  İslami usullere uygun olarak kesimi yapılan kurbanlık hayvanlar için hiç zaman kaybetmeden firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Büyükbaş hayvanda hissedar aradığınızda firmamız yardımcı olmaktadır.

 Kurban kesimi ve satışı fiyatları firmamızda piyasa doğrultusunda çok daha uygun olmaktadır. Fiyatlar hisse sayısına, hayvanın büyüklüğü ya da çeşitlerine göre daha farklı olmaktadır.

Whatsapp
Adak Kurban fiyatı almak için tıklayın.
Hoşgeldiniz👋
Size Nasıl Yardımcı olabilirim?